Медичний центр "Віп Мед"

Лабораторні дослідження

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
08:00 - 19:00
Закрито

Лабораторна діагностика - сукупність методів, спрямованих на аналіз досліджуваного біологічного матеріалу за допомогою різного спеціалізованого обладнання з метою отримання об'єктивної інформації про хімічний, клітинний склад і функціональний стан органів і систем організму з наступною клінічною інтерпретацією кінцевих результатів лабораторних досліджень та оцінкою стану здоров'я пацієнта.

В медичному центрі Віпмед у Чернівцях проводять безліч лабораторних досліджень та аналізів.

Безкоштовні лабораторні дослідження в Україні - подробиці | Стайлер
Безкоштовні лабораторні дослідження в Україні - подробиці | Стайлер

При будь-якому захворюванні перше, що треба зробити - здати аналізи. Вони відображають стан внутрішніх систем організму - чи в порядку вони або є запалення. На підставі цієї інформації ставиться діагноз, призначається лікування або інші, більш складні методи діагностики. Ось чому дуже важливо також правильно підготуватися до здачі аналізів.

Лабораторія медичного центру «Віпмед» пропонує широкий спектр лабораторних послуг, що включають як рутинні біохімічні аналізи, так і складніші дослідження.

Лабораторні дослідження, фото-2

Співробітники нашої лабораторії є фахівцями в галузі молекулярної біології, мікробіології, імунології та клінічної лабораторної діагностики. Завдяки досвіду і професіоналізму наших лікарів, а також наявності сучасного обладнання, забезпечується висока якість виконуваних лабораторних досліджень.

Сучасні технології та передові методики проведення досліджень дають можливість нам в мінімальні терміни надавати Вам точні і надійні результати. Це дозволить Вашому лікарю надати своєчасну необхідну медичну допомогу, поліпшити прогноз захворювання і знизити ризик несприятливих наслідків.

У нашому центрі Ви також зможете отримати кваліфіковану консультацію лікарів-фахівців за результатами проведених досліджень.

Оцінка стану Вашого здоров'я починається з результатів лабораторних досліджень.

Звертайтеся - +38 (050) 693-24-10

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео